Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Tijd voor Portus Meridiem!

Met ingang van 1 september 2023 heeft Portus CBSplus & Zuidermavo-havo een nieuwe naam: Portus Meridiem


Betekenis van de naam

Onze school maakt deel uit van de Portus scholengroep. De naam ‘Meridiem’ komt uit het Latijn en betekent ‘middag'. Meridiem is een tijdsaanduiding en wordt vaak gebruikt om onderscheid te maken tussen de twee helften van de dag: a.m. (ante meridiem) en p.m. (post meridiem). 

Om 12.00 uur staat de zon op haar hoogste punt. Dan zijn haar stralen het meest krachtig en is het licht het scherpst. Wij zetten leerlingen in het licht. We maken tijd voor hen vrij. Op Portus Meridiem zíen we onze leerlingen. Daar doen we elke dag ons best voor.

Gepersonaliseerd onderwijs: mavo, havo én vwo!

Op onze school bieden we in leerjaar 1 mavo-, havo- én vwo-onderwijs aan. Dus ook leerlingen met een havo-, en/of vwo-advies kunnen dan bij ons vanaf leerjaar 1 gepersonaliseerd onderwijs volgen.

Nieuwe start

Deze nieuwe naam symboliseert een nieuwe start:

  • we zijn één school, één gebouw, één team van medewerkers en leerlingen
  • we bieden vwo-onderwijs aan; de oude naam past dan niet meer
  • we zijn gestart met gepersonaliseerd onderwijs leerjaar 1
Stadionpark

Als Portus Meridiem verhuizen we eind 2025 definitief naar onze nieuwe locatie op het Stadionpark, naast De Kuip. Daar bieden we mavo-, havo- en vwo-onderwijs aan voor maximaal 1200 leerlingen volgens ons gepersonaliseerde onderwijsconcept (geïnspireerd op Kunskapsskolan) met accenten op sport en technologie.

Nieuws update: 05 september 2023

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.