Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Inschrijven leerjaar 2023-2024

Van 20 februari tot en met 17 maart 2023 kunnen leerlingen zich bij ons aanmelden. Op onze school kun je de gemengde leerweg, mavo (theoretische leerweg) en havo volgen. Onze leerlingen zitten twee jaar in heterogene klassen, met andere woorden, mavo- & havoleerlingen zitten in één groep en volgen hun eigen leerroute.

Hoe kan ik mijn kind aanmelden bij CBSplus & Zuidermavo-havo?

Wanneer u van de basisschool een unieke code en advies over het schoolniveau heeft ontvangen dan kunt u bij ons een afspraak maken. Belangrijk is dat uw kind het juiste advies heeft. Zie optie 1.

Optie 1: Van de basisschool heeft u een unieke code en een advies schoolniveau ontvangen

Als u van de basisschool een unieke code en advies schoolniveau heeft ontvangen dan kunt u direct bij ons een afspraak maken. Belangrijk is dat uw kind het juiste advies heeft. Heeft uw kind een ander advies, neem dan eerst contact met ons op voordat u een afspraak maakt.

Ouders kunnen een afspraak maken in onze agenda (zie de link hieronder). Selecteer een dag en tijdsstip dat wij beschikbaar zijn, daarna kunt u uw gegevens invullen en op reserveren klikken.

>> Klik hier om direct een afspraak te maken <<

U kunt ook altijd met de school mailen of bellen mocht u nog vragen hebben, zie hieronder bij “Heb je nog vragen?” de juist gegevens.

Optie 2: Van de basisschool heeft u nog geen unieke code en advies schoolniveau ontvangen

Nog geen unieke code en advies schoolniveau ontvangen? Maar bent u wel geïnteresseerd in onze school? Laat ons dat weten!

U kunt uw zoon/dochter op de voorlopige inschrijflijst plaatsen. Laat dan (vrijblijvend) uw gegevens bij ons achter.

>> Klik hier om (vrijblijvend) je gegevens achter te laten <<

De OverstapRoute

We volgen bij de aanmelding en toelating De OverstapRoute, deze is hier te vinden. In De OverstapRoute staat wat er van de basisschool, de middelbare school en van ouders wordt verwacht. In de speciaal daarvoor gemaakte OverstapRouteKaarten zijn in één oogopslag de stappen te zien die nodig zijn voor aanmelding.

Ondersteuningsbehoefte

Als je een specifieke ondersteuningsbehoefte hebt, wordt goed gekeken of we aan de zorgplicht kunnen voldoen. De afweging en beslissing hierover worden per leerling gemaakt, dus ook hierbij leveren we maatwerk.

Heb je nog vragen?

Neem dan contact op met dhr. O. de Weerd via o.de.weerd@cvo-portus.nl of 010-4195772.

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.