Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Trots op CBSplus & Zuidermavo-havo - video

Bekijk hier de video van CBSplus & Zuidermavo-havo!

Ben je op zoek naar een school die jou kan stimuleren om het beste uit jezelf te halen? Kom dan naar CBSplus & Zuidermavo-havo in Rotterdam-Zuid! Vanaf komend schooljaar gaan wij samen verder als één school. Op onze school kun je de gemengde leerweg, mavo (theoretische leerweg) en havo volgen. 

We zijn een school die veel persoonlijke aandacht aan iedere leerling biedt. De docenten kennen je en weten wie jij bent. We besteden veel aandacht aan hoe we met elkaar omgaan. Met succes: de sfeer op onze school is gezellig en veilig. We zijn een open christelijke school. Dat betekent dat we een school zijn met een christelijke grondslag die openstaat voor leerlingen met verschillende achtergronden. Iedereen is welkom en hoort erbij!

Nieuws update: 09 november 2022

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.